maandag 27 april 2026

Zag weer eens een leuk model kaartje op het internet. Ken je dat? En als het dan later terug wilt kijken .......... dan kun je het natuurlijk nooit meer vinden.
Heb me nu maar aangewend om de link te saven op mijn telefoon. Werkt toch beter zo.
Ik heb deze workshop bij Katharina Tarta crafts gevonden.
De workshop kun je HIER vinden. Er is een filmpje en een foto van de maten die gebruikt zijn .

Voor de voorkant van de kaart heb ik een fairybell plaatje gebruikt. Deze heb ik eerst opgeplakt.

Het witte kaartenkarton is eerst met titanium white acryl verf beschilderd. Daarna zijn met de kleuren Pastel egg shell blue (met een beetje grijs vermengd) en pastel taupe acryl verf wat streepjes/vlekken aangebracht.
Met pastel iris acryl verf en het rechte uiteinde van een sateprikkel heb ik nog wat paarse stipjes aangebracht. Met bruine stempelinkt nog vaag wat teksten aan de zijkanten en bovenaan in het midden een tekst met zwarte stempelinkt erop gestempeld.
Bloemetjes erop. De grotere stippen zijn de hartjes van kleine bloemetjes. Deze zijn uit blauw en paars cardstock gestanst. Daarop heb ik wat mini Glossy Accents van Ranger - GAC27898 gedaan waardoor ze mooi zijn gaan glimmen.

Groetjes

Gebruikte materialen:
LR0891 - Flower garden
LR0950 - Star flower
CS1011 - Hugs UK
FB2510 - Magical Mini's by Fairybells
PK9221 - Magical garden - a4
PK9222 - Magical Garden - Cardstock

Geen opmerkingen:

Buttons toevoegen